Глина для догляду за шкірою


Біла глина

Біла глина

Зверніть увагу! Пакуємо в крафтові пакетики! Ціна 60 грн - 500 грам.Біла глина – це природний мінерал, який широко відомий у сфері косметології. Також ви можете зустріти іншу назву цієї глини – каолін. Кремній, алюміній, кальцій, марганець, калій, ..

500гр.

60грн.

Блакитна глина

Блакитна глина

Зверніть увагу! Пакуємо в крафтові пакетики! Ціна 110 грн - 500 грам.Блакитна глина є одним з найбільш універсальних бьюті-продуктів у догляді за шкірою та волоссям. ЇЇ застосовують для усунення багатьох косметичних проблем, оскільки до її складу ..

500гр.

110грн.

Зелена глина

Зелена глина

         Зверніть увагу! Пакуємо в крафтові пакетики! Ціна 80 грн - 500 грам.         Зелена глина – Ваш надійний помічним в догляді за собою. Вона забарвлена таким кольором завдяки оксиду заліза в ..

500гр.

80грн.

Рожева глина

Рожева глина

       Зверніть увагу! Пакуємо в крафтові пакетики! Ціна 110 грн - 500 грам.         Рожева глина – унікальна по своїй природі. Так як рожевої глини не існує в природі, то її отримують з суміші двох виді..

500гр.

110грн.

Червона глина

Червона глина

Зверніть увагу! Пакуємо в крафтові пакетики! Ціна 110 грн - 500 грам.Червона глина вважається джерелом краси та здоров’я. ЇЇ добувають з дна Світового океану, а її колір свідчить про те, що у її складі переважає такий корисний компонент як мідь. &n..

500гр.

110грн.

Чорна Глина

Чорна Глина

Зверніть увагу! Пакуємо в крафтові пакетики! Ціна 110 грн - 500 грам.Чорна глина – неймовірний косметичний засіб, який багатий кремнієм, титаном та алюмінієм. Серед такого різновиду косметичних глин, чорна – найщільніша та найблагородніша оскільки ..

500гр.

110грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Найдоступнішим та найпопулярнішим косметичним засобом на ринку вже декілька років залишається  глина. У її складі міститься безліч корисних мікроелементів та різноманітних мінеральних солей: залізо, цинк, алюміній, срібло, кобальт, марганець та багато інших. Глини широко застосовують у вигляді масок для обличчя, рук, ніг, волосся, також популярне обгортання тіла глиною та глиняні ванни.

Якщо регулярно застосовувати глину в різних варіаціях по догляду за собою, то вже скоро можна буде помітити такі результати:

·         шкіра стане гладенькою, активізується кровообіг та прискориться обмін речовин у клітинах;

·         пори звузяться, нормалізується робота сальних залоз;

·         покращується колір обличчя;

·         шкіра стає більш пружною, насичується корисними мікроелементами, а зморшки стають менш помітними;

·         волосся стає міцнішим та менше випадає;

·         завдяки своїй протизапальній дії, від почервонінь та подразнень на Вашому тілі не залишиться й сліду.

Тепер Ви можете придбати глини в нашому інтернет-магазині натуральної продукції «Pinka» та насолоджуватися неймовірним ефектом у себе вдома.