Інформація про магазин

Справжнє щастя – любити те, що робиш і робити те, що любиш. Саме тому ми обрали шлях миловаріння та створили дійсно якісний продукт, доступний кожному.

Наша торгова марка має назву «Pinka»  й ми впевнені, шо скоро про нас почує вся Україна, адже ми докладаємо для цього максимум зусиль.

Наше кредо – «Краса та користь природи для Вашої природної краси».

Понад вісім років «Pinka» огортає своєю аурою любові, турботи, чистоти та ніжності кожного із Вас, прагнучи бути дружніми до екології, адже продукція нашої компанії містить не тільки максимально екологічні компоненти, а й упаковку, яка швидко утилізується, не засмічуючи нашу чудову планету.

Так само ми піклуємося про якість, доступність та користь продукції, яка має не тільки помірний ціновий діапазон, а й сертифіковані компоненти, щоб кожна родина могла дозволити собі розкіш природного догляду за доступну ціну. Асортимент, як і якість продукції «Pinka», зростає з кожним роком, щоб радувати Вас та дбати про Вашу красу, молодість, здоров’я та неперевершений зовнішній вигляд. Нас обирають ті, кому імпонує наша «зелена» політика, хто орієнтований на національного виробника, хто цінує себе, свій час та кошти.

Обробка замовлень, cпівпраця: (066)-57-03-591

E-mail: store.pinka@gmail.com

Графік обробки замовлень на сайті: Щоденно: 09:00-18:00

Додаткова інформація:

  • Замовлення обробляються автоматично 24/7;
  • Відправка відбувається щодня, окрім суботи та неділі;
  • Консультації щодо замовлень товар та послуг ми надаємо щодня;
  • У робочий час ми зв'яжемосяз Вами максимально швидко;

Місце відправки: Сумська обл., смт. Краснопілля