Догляд за шкірою обличчя та тіла


Гідрофільна олія

Гідрофільна олія

Гідрофільна олія з мікрогранулами для глибокого та бережного очищення шкіри від забруднення, макіяжу. Слідкуєте за всіма новинками у сфері косметології й ще не чули про гідрофільну олію, яка поступово стає невід'ємною частиною косметички кожної лю..

200гр.

170грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Всі добре знають, що потрібно доглядати за обличчям та тілом. На жаль, багато хто згадує про це лише коли з’являється сухість та лущення шкіри. Пам’ятайте, що легше запобігти цим прикрим випадкам, ніж боротися з ними. А допоможе Вам в цьому продукція від «Pinka».

Наше обличчя, на відміну від тіла, не захищене від шкідливих дій зовнішніх факторів, отже воно потребує більшої уваги та перевірених косметичних засобів. Нагадуємо про чотири базових етапи догляду за шкірою: очищення, тонізування, зволоження та живлення. Два останніх етапи легко об’єднати в один.

Догляд за шкірою простий і складний водночас. Простий, тому що не потребує якихось спеціальних навичок та вмінь, і якщо у вас немає дерматологічних проблем, то Ви й самостійно можете цілком впоратися з цим заняттям. А складний він тому, що є дуже багато нюансів, які потрібно враховувати, щоб забезпечити правильний комплексний догляд.

Пам’ятайте, що красива, рівна, пружна шкіра завжди асоціюється зі здоров’ям, а значить, і з красою.