Гігієна ротової порожнини


Зубна паста

Зубна паста

Зубна паста, без сумнівів, найпопулярніший засіб гігієни, оскільки кожен з нас користується ним двічі на день. Зуби, як й інші частини тіла, потребують захисту від бактерій та негативного впливу зовнішніх факторів. Якщо гігієнічні процедури проводи..

170гр.

115грн.

Зубна паста в еко-упаковці

Зубна паста в еко-упаковці

Для прихильників еко-продукції, натуральна зубна паста від інтернет-магазину «Pinka» доступна тепер і в еко-упаковці. Повністю натуральний склад, економічність та свіжий подих після використання продукту, підкорять ваше серце. Зубна паста має антиб..

180гр.

115грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Здоров’я – це найцінніше, що є у людини, тому так важливо його підтримувати. На сьогоднішній день, мало хто може похвалитися ідеальною посмішкою. Це наслідок недостатнього догляду за порожниною рота, яке доповнюють шкідливі звички та неправильне харчування.

Здорові зуби – це не лише складова привабливої зовнішності та впевненості в собі, а й запорука розбірливого мовлення та повноцінного харчування. Неналежний догляд призводить до накопичення нальоту на зубах, що є головним фактором виникнення карієсу. Стан ротової порожнини рівно на одну половину залежить від регулярних відвідувань стоматологів, а на іншу – від індивідуального догляду, якому нас вчили ще в дитинстві. Дуже важливо привчати дітей з самого малечку до правильного догляду. Особливо ефективним буде особистий приклад батьків. Всі хочуть мати білосніжну посмішку, свіже дихання, тому так важливо дотримуватися правил гігієни порожнини рота.